top of page

Parę słów o nas !

piophotography.jpg

cześć!
mam na imię ewa.


Kocham poznawać nowe miejsca i przemierzać je z pasją i zainteresowaniem.  W nowym miejscu czuje się jak rybka w wodzie. może dlatego też weszłam w świat fotografii żeby móc podróżować bez ograniczeń ;) Lubię zmiany więc bycie w nowym jeszcze nie znanym miejscu jest kolejną świetną przygodą z której nie chce się wyjść ;)
pasja do zdjęć towarzyszy mi od dzieciństwa. Już kilkanaście lat temu uwielbiałam robić zdjęcia i je edytować. Od około 7 lat zajmuję się profesjonalną obróbką i nadal współpracuje z fotografami.
tak tak.. to właśnie ja siedzę często po nocach i obrabiam wasze zdjęcia. kocham to robić i sprawia mi to ogromną satysfakcję ponieważ lubię tworzyć na fotografiach klimat. 
Dla mnie retusz jest nie odłącznym elementem fotografii,
ale zawsze musi zachować naturalność.  

portret, fotograf, o nas,
onasluki.jpg

cześć !
mam na imię łukasz.


Od zawsze moją największą pasją jest motoryzacja.
Interesuję się też elektroniką i przeróżnymi nowinkami ze świata gadżetów.  tak jak Ewa kocham podróżować i poznawać nowe ciekawe miejsca. najbardziej lubię miejsca, które mają jakąś swoją ciekawą  historię. dlatego też wszedłem w świat fotografii, która właśnie zamraża moment i staje się kolejną piękną historią. 
fotografia pojawiła się w moim życiu kilka lat temu.
wtedy miałem pierwszą lustrzankę którą bawiłem się na wszelkie sposoby. teraz bez problemu tworzę piękne profesjonalne  kadry.
nie ma nic lepszego jak zrobić fotę z której jesteś mega dumny i
widzieć zachwyt naszych modeli.
Pasjonuję się przede wszystkim w portretach.


 

Jako team głównie zajmujemy się fotografią ślubną,
ale również wykonujemy  reportaże komunijne, reportaże z chrzcin
i  inne okolicznościowe, sesje ciążowe, rodzinne, indywidualne sesje portretowe.


Pracując razem, jako młode małżeństwo bardzo dobrze wiemy, które chwile są w dniu ślubu najważniejsze. Gwarantujemy Wam, że stworzony przez nas reportaż będzie stanowił dla Was najpiękniejszą pamiątkę ślubną, do której będziecie wracać przez całe Wasze życie. Pozwólcie nam być razem z Wami, abyśmy wspólnie stworzyli tą magiczną historię... Waszą historię!
 

certyfikat.png
bottom of page